Pn - Pt : 12:00 - 20:00
Sb - Nd : 10:00 - 20:00
Wakacje/ferie zimowe : 10:00 - 20:00
OFERTA DLA PRZEDSZKOLI, SZKÓŁ, GRUP ZORGANIZOWANYCH
7 czerwca 2021
OFERTA DLA PRZEDSZKOLI, SZKÓŁ, GRUP ZORGANIZOWANYCH

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu specjalną ofertę dla grup zorganizowanych, przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych.
Zapraszamy do Sali Zabaw grupy wraz z opiekunami na wspaniałą zabawę po wcześniejszej rezerwacji wybranego przez Państwa terminu.
Posiadamy salkę w której można zjeść drugie śniadanie i odpocząć. Istnieje możliwość przygotowania dla dzieci drobnego poczęstunku składającego się z soczku oraz drożdżówki, za dodatkową opłatą 7 zł (dziecko).

TRÓJPOZIOMOWE CENTRUM ROZRYWKI WYPOSAŻONE JEST W:
-tory saneczkowe
– zjeżdżalnie
-tory przeszkód
-spider thauer
-boisko sportowe
-tyrolkę
-kuchnię , domek ,klocki
-samochodziki
-kącik maluszka ( basen z piłeczkami)
-gry zręcznościowe: cymbergaj, piłkarzyki, gokard, football kicker, silver ball, ekran interaktywny.

OFERUJEMY:
Warsztaty tematyczne:
WARSZTATY MALOWANIA EKOTORBY – na zajęciach naniesiemy graficzne pomysły na powierzchnie płóciennej torby przy użyciu specjalnych farb.
Cena warsztatów: 16 zł/dziecko
WARSZTATY EKOLOGICZNE – warsztaty mają za zadanie przybliżyć uczestnikom pojęcie ekologii oraz zagadnienia związane z ochroną środowiska , posadzimy roślinki , nauczymy się jak o nie dbać.
Cena warsztatów: 14 zł/ dziecko
WARSZTATY ZAPACHOWE – kolorowe lniane woreczki, pachnące płatki kwiatów, zioła, esencje zapachowe, gdy umiejętnie połączymy te elementy otrzymamy gotowy przepis na niezwykły i oryginalny upominek.
Cena warsztatów: 15 zł/ dziecko
WARSZTATY SKARBONKOWE – samodzielne skonstruowanie i ozdobienie skarbonki, na pewno pomoże wyrobić sobie nawyki w oszczędzaniu już od najmłodszych lat , a zabawa będzie przy tym niezapomniana.
Cena warsztatów: 15 zł/ dziecko
SZALONY RECYKLING – COŚ Z NICZEGO – Warsztaty plastyczne rozwijające umiejętności manualne oraz kreatywność dziecka, pokazujące sposoby wykonywania fajnych przedmiotów z wykorzystaniem rzeczy, które wydawały się już niepotrzebne.
Cena warsztatów: 10 zł/ dziecko

WARSZTATY MYDLARSKIE – własnoręczne wykonane mydełka w wybranym przez siebie kolorze, kształcie i zapachu. Mydełka wykonane podczas warsztatów uczestnicy pakują i zabierają do domu. Samodzielnie wykonane mydełka to idealny pomysł na prezent.
Cena warsztatów: 15 zł/ dziecko

OPIEKUNOWIE GRUP ZORGANIZOWANYCH KAWA LUB HERBATA GRATIS!
ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!
WIĘCEJ INF. POD NR TEL. 730-354-380
LUB OSOBIŚCIE W SALI ZABAW SMYKOLANDIA UL. KRAKOWSKA 8